Новобранецът QB Will Levis показва, че Titans имат светло бъдеще с голямо завръщане
AP News | 2023-12-12 | 22:49:35

НАШВИЛ, Тенеси (AP) — Will Levis доказа, че куотърбекът новобранец е голяма причина бъдещето на Tennessee Titans да е светло.

Той се отърси от избор 6 през първата четвърт и лошо хвърляне, което помогна на Маями да вземе преднина от 14 точки с 4:34 оставащи понеделник вечер. Той събра Титаните до победа с 28-27, като показа най-доброто от себе си, когато това беше най-важно.

Левис стана първият куотърбек новобранец във франчайза, който стартира и спечели мач в най-гледаното време след сливането на NFL през 1970 г. Той също така направи първото си представяне на 300 ярда, като хвърли 327 ярда, за да помогне на Титаните (5-8) да направят занасяне на пътя от девет игри, връщайки се на 17 ноември 2022 г.

Той носи състезателен огън и лидерство, което е заразно. Левис, който сега е 3-4 като титуляр, не се страхува да се опита да се справи с линейния играч след прихващане или да избяга надолу, за да възстанови собствения си удар.

„Очевидно това е критична позиция“, каза треньорът на Титаните Майк Врабел във вторник. „Така че мисля, че той ще продължи да прави това и по свой собствен начин.“

Избраният номер 33 в драфта от Кентъки беше в най-добрия си вид през четвъртата четвърт въпреки оборота. Той беше 10 от 13 за 138 ярда, управлявайки Titans на чифт TD задвижвания, покриващи 75 и 64 ярда в голямото завръщане.

Това направи Титаните вторият отбор на НФЛ от 2000 г. насам, който печели в регулациите, когато изоставаха с 14 или повече в последните четири минути, откакто Чарджърс победиха Чийфс с 29-28 на 13 декември 2018 г.

p>

КАКВО РАБОТИ

Наречете го смелост, работна етика, но Титаните просто не се отказват. С двама титуляри в защита - двукратният лайнмен на Pro Bowl Джефри Симънс и корнербека Кристиан Фултън, които не бяха контузени, Тенеси показа защо влезе в играта с най-скъпата защита в НФЛ, когато беше подкрепена от своите 20.

Титаните удържаха най-високата атака за тъчдаун на НФЛ в тази зона без тъчдаун до двойка проигравания с минута разлика в края на мача, който беше равен. Маями завърши с два ТД при пет пътувания в Тенеси 20 и само един при четири гол за гол шансове.

Денико Отри също блокира гол от игра в края на първото полувреме и Титаните също форсираха Маями за да се задоволите с чифт полеви голове.

КАКВО СЕ НУЖДАЕ ОТ ПОМОЩ

Специални екипи. Врабел уволни своя координатор на специалните екипи преди седмица след блокиран удар, върнат за тъчдаун, последван от бъркане при следващия опит за удар, като играчът Райън Стоунхаус получи контузия в края на сезона, когато ръшърът се блъсна в левия му крак.

Срещу Маями с мач, равен на 13 през четвъртата четвърт, Титаните успяха да завърнат втори удар за сезона в рамките на своите 15.

Първият 15 октомври в Лондон им струваше гол от игра и "домашна" загуба. Този път неуспешният удар на Ерик Гарър доведе до възстановяване на Маями на Тенеси 7 и постави първия офанзивен ТД на Делфините в мача с оставащи 5:34.

Врабел можеше да бъде видян по телевизията да дъвче Гарър за опитите му да нанесе удара. Видеото показа как защитник хваща дясната ръка на Гарър, докато той се опитва да хване топката. Врабел каза във вторник, че ключът не е да се опитвате да поставите подскачащ удар в трафика.

ЗАПАСИ СЕ

OLB Harold Landry III. Професионален играч на боулинг през 2021 г., Ландри имаше рекорд в кариерата си три от петте уволнения на Титаните и всичките му дойдоха през четвъртото тримесечие. Последният сложи край на последния дъх на Маями на четвърто и второ. Landry има 8 1/2 сака, след като пропусна миналия сезон със скъсан ACL.

Landry също имаше първата игра с три сака за Titans, откакто Simmons имаше три при победа срещу Rams на 7 ноември 2021 г.

НАМАЛЕНИ ЗАПАСИ

WR Treylon Burks . Общо 18-ият избор през 2022 г. изигра 46 снимки, докато си проправя път след пропускането на три мача, след като изпадна за кратко в безсъзнание късно при загубата на 2 ноември от Питсбърг. Но Бъркс улови един от трите подавания, хвърлени му за 1 ярд, и той избяга веднъж за 5 ярда.

ТРАВМИ

Врабел вече каза миналата седмица, че Симънс ще пропусне няколко мача заради контузено дясно коляно. Срещу Маями CB Roger McCreary падна и DL Kyle Peko не можа да завърши с контузен ляв глезен. CB Шон Мърфи-Бънтинг хиперекстензира левия си крак.

КЛЮЧОВ НОМЕР

88 — Дерик Хенри се класира на 15-то място в историята на НФЛ за бързи TD, след като участва с още две срещу Маями. Той изостава от Ерик Дикерсън и Къртис Мартин, които са равни на 90 за 13-о място.

СЛЕДВАЩИ СТЪПКИ

Натрийте сол в стара рана в неделя, тъй като Титаните носят старите си униформи на Ойлърс, когато приемат отбора, който ги замени в Хюстън срещу Тексас. Титаните пропуснаха допълнителна точка миналата седмица от поредица от три победи и играят три от последните си четири мача у дома.